WORLDSKILLS UKRANE: в Запоріжжі змагаються кращі представники робітничих професій з усієї України (ВІДЕО)

Своєрідні олімпійські ігри - WORLDSKILLS UKRANE – проходять цими днями в Запоріжжі.
Це – конкурс професійної майстерності для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років. У діяльності організації WORLDSKILLS INTERNATIONAL беруть участь 74 країни. На сьогодні це найбільше змагання з подібних в світі.
 
Зокрема, на базі Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти цими днями з-посеред 20-ти фіналістів з усієї України визначають  найкращого у професіях зварювальник, вогнетривник, помічник машиніста тепловоза.
 
Підтримує учасників конкурсу і Запорізька облрада. Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відзначив, що в умовах, коли весь світ роботизується, такі робочі спеціальності, як електро-газозварювальник, вогнетривник, слюсар, механік та інші продовжують розвиватись, адже є основою більшості виробничих процесів в промисловості. 
 
- Ці спеціальності завжди будуть затребуваними у промисловій Запорізькій області. Ми знаємо, що сьогодні молоді люди більше схильні обирати офісну роботу чи програмування. Тому наше завдання – зберегти інтерес до робітничих професій, стимулювати професійний розвиток молоді і заохочувати роботодавців цінувати і високо оплачувати працю таких спеціалістів, - зазначив Єгор Семенков.
 
Зауважимо, що конкурс проходить з дотриманням всіх карантинних норм.
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
 

 

Дата публікації: 
08.10.2020