Визначився переможець конкурсу на посаду директора «Садиби Попова» (ВІДЕО)

Конкурсна комісія з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради провела сьогодні два результативних засідання.

Серед членів комісії – депутати Запорізької обласної ради Сергій Джуган, Дмитро Траілін, Олег Чернов, представники музейної та наукової спільноти. Питання до кандидатів і свою точку зору висловлювала народний депутат України Юлія Яцик.

Зібравшись у повному складі, комісія з конкурсного добору під час першого засідання розглянула документи претендентів на посаду директора музею-заповідника. Очолити історико-архітектурний комплекс в Василівці висловили бажання Ганна Головко, Наталія Калініна і Валерій Стойчев. Вивчивши документи кандидатів, комісія дійшла висновку, що кандидатура Ганни Головко не відповідає кваліфікаційним вимогам – жінка не має 3-х років стажу в галузі культури. Голосуванням комісія не допустила її до участі в конкурсі.

Після технічної перерви члени комісії приступили до другого засідання, під час якого обидва кандидати представили план розвитку «Садиби Попова» на 2021 – 2026 роки.

В баченні Наталії Калініної історико-архітектурний музей-заповідник повинен стати креативним простором, місцем спілкування. Її концепція музею участі полягає в розширенні сфери освітніх послуг і проведенні більшої кількості фестів і квестів на території садиби.

Валерій Стойчев в своїй публічній презентації плану розвитку музею-заповіднику зробив акцент на поповненні музейної колекції і розширенні наукової бази.

Проаналізувавши підходи обох претендентів, члени комісії шляхом відкритого голосування визначили переможцем Валерія Стойчева і рекомендували його кандидатуру для розгляду на сесії Запорізької обласної ради. В рекомендаціях конкурсної комісії – укладання трудового контракту із переможцем конкурсу на 5 років.

Перше засідання:

Друге засідання:

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
01.06.2021