Визначальним завданням Конгресу місцевих та регіональних влад голова Запорізької облради Олена Жук вважає зростання рівня життя громадян

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук взяла участь в засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад, який пройшов під головуванням Президента України Володимира Зеленського в м. Дніпро.

Під час засідання обговорювались нагальні проблеми регіонів – і великих міст, і громад. Їх вирішенням і будуть зайтись обидві палати Конгресу.

Як наголосив Президент України Володимир Зеленський, однією з основних функцій Палати регіонів Конгресу має стати збалансування різних, іноді зовсім різних поглядів і підходів до розвитку регіонів, якості послуг, якості життя громадян загалом.

- Сьогодні ми стали учасниками засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад, метою якого, перш за все, є зростання рівня життя громадян. Повноваження місцевого самоврядування зараз, як ніколи, широкі. Та разом з тим, більші і виклики щоденних завдань, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Шляхом голосування головою Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад став голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, його заступниками - голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Передбачається, що президія Конгресу збиратиметься щомісяця та надаватиме свої пропозиції щодо вирішення питань місцевого самоврядування на національному рівні.

Нагадаємо, Положення про Конгрес глава держави затвердив 4 березня цього року. Згідно з ним, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, а серед основних його завдань - сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодження ефективної взаємодії державних органів, моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.06.2021