Випускники «Січового колегіуму» Запорізької облради гідно провели акцію «Випускники шкіл – бійцям, постраждалим в АТО»

У травні 2016 року лідери учнівського самоврядування та Козацька Рада «Січового колегіуму» Запорізької обласної ради звернулися до однолітків – випускників шкіл Запорізького краю – з ініціативою започаткувати акцію «Випускники шкіл – бійцям, постраждалим в АТО». Відгукнулася на пропозицію велика кількість шкіл, випускників і волонтерів. Цього року активісти також передали благодійну допомогу у місця дислокації військових і в обласний військовий госпіталь.

Незважаючи на карантин, дистанційне навчання, онлайн Останній Дзвінок і неможливість відсвяткувати закінчення школи, випускники зібрали необхідні кошти та закупили ліки, які зараз так конче потрібні нашим захисникам.

Учасники благодійного заходу зазначили: «Цьогорічна акція особлива не лише тому, що відбувається під час світової пандемії, а ще й тому, що до неї доєдналися зовсім чужі, далекі від Запоріжжя люди. Це окрема, особлива історія, що стала родзинкою акції. Щоб закупити саме потрібні ліки, ми звернулися до військової лікарки Медичного управління 3-ї ОСР ДУК ПС Тетяни Тучак. Вона склала список необхідного, в якому значилися назофарингальні трубки для забезпечення прохідності дихальних шляхів хворих. Знайти їх виявилося не так вже і легко – довелося звертатися до їх виробників (київське підприємство ПАТ “АВ-ФАРМА”). Коли фармацевти дізналися про акцію, вони надіслали нам наше замовлення безкоштовно. За що ми дуже вдячні».

Також до благодійної акції долучилися запоріжанки-волонтерки Олена Ярошенко та Галина Гончаренко, які допоможуть передати ліки до кількох військових бригад. Окрім медичних комплектів, колегіанти змогли придбати й передати військовим станиці Луганської 100 метрів необхідного їм кабелю.

«Шкода, що цьогоріч випускники «Січового колегіуму» не кружлятимуть у прощальному вальсі біля рідної школи, не почують та самі не скажуть слів любові та подяки перед тим, як підуть новою стежиною в самостійне життя. Та не тільки добрі слова залишають вони школі, яка дала їм крила. Вони залишають по собі добру справу, назва якій «Випускники школи – бійцям». Тож творімо добро разом – разом перемагаймо!» - прокоментував колектив «Січового колегіуму».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.06.2020