Виконавча і представницька гілки влади Запорізької області координують зусилля в складні для країни часи

Сьогодні на ініційоване головою Запорізької ОДА Олександром Старухом та головою Запорізької обласної ради Оленою Жук  спільне засідання зібрались голови фракцій облради і керівники міст та громад.

Головний месседж зібрання – консолідація зусиль і спільна робота заради відстоювання незалежності і кордонів України.

-Всі території виконують всю необхідну в таких умовах роботу в повному обсязі. Всі громади – як одне ціле, - констатував голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух і подякував органам місцевого самоврядування за координацію зусиль і готовність допомогти армії і правоохоронним органам регіону. При цьому голова ОДА не виключив можливості секвестру бюджету на потреби оборони.

Нагадаємо, Запорізька обласна рада виділила на забезпечення територіальної оборони Запорізької області 30,5 млн грн. Ще близько 10 млн грн додали громади. Близько 20 млн грн депутати скерували на зміцнення позицій правоохоронних органів і військових частин, розташованих на території Запорізької області.

За словами заступника командира 110- бригади ТРО Дмитра Остапенка, жителі Запорізької області оперативно відгукнулись на заклик брати участь в обороні країни і своїх населених пунктів. На сьогодні укомплектовано 75% особового складу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
22.02.2022