Видатні особистості Запорізької області отримали нагороди облради

Сьогодні в Запорізькій міській раді вперше в цьому році зібрались Почесні громадяни Запоріжжя. Серед них – колишні і теперішні керівники промислових підприємств регіону, заслужені лікарі, науковці, спортсмени.

В присутності славетних людей регіону перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім вручила нагороди Запорізької обласної ради - Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня із занесенням до Книги Пошани Запорізької обласної ради радника директора Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», Почесного громадянина міста Запоріжжя Ігорю Степановичу Пресняку та Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІII ступеня міському голові міста Запоріжжя у 2003–2010 роках, Народному депутату України VII скликання, професору, доктору наук в сфері державного управління, Почесному громадянину м. Запоріжжя Євгену Григоровичу Карташову.

Євген Карташов, якому 1 січня 2022 року виповнилось 80 років,  отримав також Орден Пошани від  Запорізької міської  ради, який йому вручив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв та медаль «За розвиток Запорізького краю» - нагороду вручив заступник голови Запорізької обласної держадміністрації Руслан Шиханов.

Від усієї громади, від депутатського корпусу, від голови Запорізької обласної ради Олени Жук перший заступник голови Запорізької обласної ради  Людмила Любім щиро привітала із різдвяно-новорічними святами Почесних громадян Запоріжжя і подякувала за їхній внесок у розбудову регіону.  

-Запорізька область має такі результати, бо ви, Почесні громадяни, заклали фундамент для промислового і енергетичного розвитку нашої території. Ми вдячні вам за ці надбання. Ви – наша гордість. Нехай цей рік буде для вас і для всіх запоріжців кращим за той, що минув.

Своєю чергою, Євген Карташов, який сьогодні займається викладацькою діяльністю, поділився новітніми розробками в сфері місцевого самоврядування, наголосив на головному правилі як для працівників органів місцевого самоврядування, так і для всіх громадян:

-Треба жити по Закону. Тоді наш регіон і наша держава успішно подолають всі виклики часу і зможе вийти на орбіту економічного успіху і особистого щастя для кожної людини.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.01.2022