Вибір заради майбутнього: у Запоріжжі відбувся кар’єрний форум для молоді

Запорізький регіон здавна славиться своїми технічними освітніми закладами та підприємствами, які виготовляють продукцію для усього світу. Новітні технології, які швидко розвиваються, стають основою для роботи цих підприємств. Але одних технологій недостатньо: потрібні кваліфіковані кадри, які розумітимуться та розвиватимуть технічні надбання. Саме заради того, аби залучити молодь до здобуття технічної освіти, Запорізька політехніка вже вдруге провела Career Forum. У відкритті освітньої події взяла участь голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

- Я щиро вдячна усім вам, хто залишився в Запоріжжі або повернувся до міста попри війну. Адже ви – основа нашого майбутнього, нашого розвитку, нашої країни. Сучасна освіта дасть вам величезний вибір для реалізації ваших мрій. Вчіться в Запоріжжі, проходьте практику на наших підприємствах, працюйте тут, вдома. Адже немає кращого місця на землі, ніж те, де ви відчуваєте себе як вдома, та можете бути корисними, - звернулася до присутніх Олена Жук.

Форум зібрав представників різних галузей бізнесу, які мають значний досвід роботи. Вони поділилися з абітурієнтами та студентами цінною інформацією про практичні аспекти роботи, надихнули та надали стимул для подальшого вибору професії.

Дата публікації: 
27.04.2024