Воєнний стан вносить корективи в роботу комунальних закладів обласного підпорядкування

Важливі рішення, низка кадрових питань й зміни до бюджетних призначень були розглянуті під час засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові ЗОР.

Засідання координаційної ради відбулося сьогодні, 15 листопада, у змішаному форматі - частина депутатів приєдналися до розгляду питань онлайн. Очолила захід голова обласної ради Олена Жук. У засіданні взяли участь заступник голови облради Геннадій Фукс, депутати Олександр Білий, Алевтина Лепетченко, Віталій Пасєвін, Станіслав Чередніченко, Олег Чернов, Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Павло Тімофєєв.

Перед початком розгляду питань порядку денного Олена Жук висловила вдячність українським військовим, які мужньо ведуть боротьбу із загарбником, відстоюючи незалежність та єдність нашої держави.

- Маємо пам’ятати, що саме Збройним силам України ми завдячуємо можливістю працювати й забезпечувати надійний тил для фронту, для ВПО, для мешканців міста тут, у Запоріжжі, - підкреслила голова облради.

До порядку денного 60-го засідання координаційно-дорадчої ради було винесено понад два десятки питань. Здебільшого це погодження перерозподілу видатків для освітніх закладів, пов’язаних із розв’язанням поточних потреб, гуманітарної та благодійної допомоги тощо. Крім того, депутати розглянули та прийняли відповідні рішення щодо звернень від комунальних закладів та установ про зміни до штатних розписів.

Більш детально присутні торкнулися питання функціонування у період воєнного стану Запорізького краєзнавчого музею. Згідно зі зверненням від керівництва установи, введення додаткових штатних одиниць потребує відділ фондів. За словами директора музею Юрія Спіцина, кількість експонатів закладу становить понад 113 тисяч одиниць, фонди оновлюються. Наразі є потреба у 3 штатних одиницях посади молодшого наукового співробітника для обліку й контролю музейних фондів. Звернення комунального закладу депутати підтримали, наголосивши на відповідальності за збереження важливих артефактів культурної спадщини Запорізького краю.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
15.11.2023