Волонтерам та працівникам ЦНАПів, а також жителям області з кризових категорій надаватимуть психологічну допомогу

Реалізація проєкту «Сила в єдності» допоможе залучити міжнародних фахівців, а запоріжцям отримати допомогу у подоланні стресу та психологічних проблем, пов’язаних з війною.

Проєкт реалізовує за підтримки міжнародних партнерів Агенція регіонального розвитку Запорізької області. Як поділився керівник установи, депутат обласної ради Аскад Ашурбеков, проєкт має назву «Сила в єдності», він покликаний допомогти жителям області з числа внутрішньо переміщених осіб, мешканцям окупованих територій або населених пунктів, де точаться бойові дії. Фахові консультації та тренінги заплановані також для волонтерів та працівників ЦНАПів.

- 3 червня Агенція розпочала імплементацію проєкту «Сила в єдності» за підтримки проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньопереміщеними особами, в Азовському регіоні», реалізованого німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Це один з багатьох проєктів агенції, які ми реалізовуємо під час війни, але він цікавий саме своєю спрямованістю на психологічні потреби цільової аудиторії. Сподіваюсь він буде корисним для людей, особливо тих, хто працює з вразливими категоріями населення, - розказав Аскад Ашурбеков.

У рамках реалізації проєкту будуть проведені наступні заходи:

-онлайн консультації психологів;

-серія психологічних тренінгів «Як подолати страх і депресію»;

-тренінги зі зняття стресу, роботи з важкими клієнтами для співробітників ЦНАП і волонтерів;

заняття з арттерапії.

Графік заходів та посилання на реєстраційну форму буде розміщено додатково. Детальну інформацію можна також отримати у координаторки проєкту Наталії Малої за телефоном +38 (097) 710 35 34

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
08.06.2022