Владислав Куценко відповів на запитання громадян під час прямої лінії Обласного контактного центру

Серед основних звернень до заступника голови обласної ради – подальша робота окремих медзакладів, розслідування резонансних кримінальних проваджень, в яких фігурують керівники обласних комунальних закладів, кадрові рішення обласної ради.

Одразу декілька телефонних звернень стосувались подальшої роботи КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр».

-Моя позиція в цьому питанні чітка: медзаклад має працювати. Хворі на туберкульоз повинні отримувати повноцінне лікування. Ми зробимо все можливе, аби зберегти КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» та захистити його трудовий колектив, - наголосив Владислав Куценко, відповідаючи на звернення одного зі співробітників медичного закладу.

Відповідаючи на телефонне звернення щодо розслідування декількох резонансних кримінальних проваджень, в яких фігурують керівники обласних комунальних закладів Владислав Куценко зазначив, що досудові розслідування цих справ тривають і він уважно слідкує за їх ходом.

Також заступник голови змушений був відповідати на достатньо різкі зауваження та нарікання щодо діяльності окремих посадовців виконавчого апарату облради. За його словами, по кожному з чиновників готуються відповідні рішення.

Серед проблемних питань, з якими звертались під час гарячої лінії – допомога тимчасово переміщеним особам та відновлення приватного житла, зруйнованого через російські обстріли, робота окремих перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення в межах міста та області, розв'язання комунальних проблем.

Протягом години Владислав Куценко встиг поспілкуватись з 17-ма заявниками. За деякими зверненнями громадян вже готуються відповідні запити.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
26.05.2023