Військовослужбовці частини 3029 отримали привітання з професійним святом

В Україні 14 жовтня святкують День захисника і захисниці, а вже сьогодні перші вітання отримали військовослужбовці військової частини 3029 (9-й полк оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади).

Представники обласної та місцевої влади, поліції та православної церкви, побратими зібралися в урочистій обстановці на плацу частини, щоб вкотре подякувати нашим захисникам та висловити їм теплі слова привітань.  

- Шановні захисники і захисниці, від усієї громади Запорізької області, від голови обласної ради та депутатського корпусу, я висловлюю вам слова вдячності за вашу службу. Дуже хочу, щоб у святкові дні ви особливо відчували, які ви потрібні, які важливі та цінні для усього українського суспільства. Нехай Богородиця береже кожного із вас, - побажала перший заступник голови обласної ради Людмила Любім та вручила захисникам почесні відзнаки обласної ради.

Під час урочистостей їх учасники вшанували хвилиною мовчання полеглих під час воєнних дій захисників, а наприкінці заходу поклали квіти до пам’ятного знаку.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.10.2021