Військові Запорізького краю отримують перші привітання із Днем захисника України

День захисника України, починаючи з 2014 року, щорічно відзначають 14 жовтня. Цьогоріч запорізькі воїни отримали поздоровлення заздалегідь – від імені Запорізької обласної ради їх вітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.

На території 55-тої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» зібралися близькі військовослужбовців, друзі, побратими та представники обласної та міської  влади. Слова привітань у цей день висловили усі охочі, а найкращі військовики отримали нові звання та призначення, нагороди, ордени та почесні грамоти.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко звернувся до бійців:

- Шановні захисники, батьки воїнів та усі присутні! Дійсно, напередодні Дня захисника України хочеться відзначити ваш подвиг. Вашу 55 артилерійську бригаду «Запорізька Січ» завжди характеризують відповідальність, повага та любов до Батьківщини. Ми дуже вам вдячні за те, що бороните нашу країну, захищаєте не лише власні сім’ї та батьків, а й наші життя, добробут та мирне небо над головами. Від імені усього депутатського корпусу Запорізької обласної ради дякуємо за вашу службу, дякуємо матерям бійців, які не повернулися додому. Ми завжди будемо пам’ятати їх за їх неоціненну жертву. І ми ніколи не дамо забути прийдешнім поколінням про їх подвиг, про те, скільки коштує мир на нашій Запорізькій землі та кожне людське життя. А вашим сім’ям хочеться побажати, щоб цей мир завжди панував у ваших оселях, наповнюючи їх спокоєм та гармонією. Зі святом вас і слава Україні!, – завершив виступ Володимир Подорожко й нагородив почесною грамотою обласної ради старшого сержанта Ігоря Борисенка.

Начальник управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України, полковник Сергій Мусієнко та командир бригади, полковник Роман Качур теж вітали своїх колег. Не залишилися осторонь і представники волонтерських організацій, які тісно співпрацюють з бригадою, починаючи з 2014 року. Від імені організації «Волонтерські вареники Zp» привітала бійців Надія Мороз.

Пам'ять загиблих воїнів бригади вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим  воїнам.

Відділ комунікацій запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.10.2020