Віталій Боговін запропонував депутатам об’єднатися навколо інтересів запоріжців

В сесійній залі Запорізької облради продовжується пленарне засідання першої сесії Запорізької обласної ради восьмого скликання.

Перед початком роботи до депутатів звернувся голова Запорізької обласної ради Віталій Боговін. Очільник обласної ради висловив занепокоєння, що  події, які розгорнулися в стінах обласної ради відволікають депутатський корпус від основних обов’язків.

- Наша мета – працювати в інтересах громади, представляти інтереси людей.    Люди чекають від нас прийняття важливих рішень, а політичні чвари їх турбують найменше. Лікарі та їхні пацієнти, освітяни та учні комунальних закладів, працівники соціальних служб та їхні підопічні чекають від нас обласний бюджет. Всі ви знаєте мою позицію: інтереси громади для мене мають першочергове значення. Я – за  єдність і політичний компроміс в депутатському корпусі, - наголосив Віталій Боговін. Він запропонував  депутатам переглянути свої пріоритети і об’єднатися навколо інтересів мешканців області.

Голова Запорізької обласної ради Віталій Боговін довів до відома депутатів і громадськості, що Указом Президента України від 18.12.2020 головою Запорізької обласної державної адміністрації призначено Олександра Старуха.

Взявши слово, Олександр Старух, до речі, депутат Запорізької обласної ради сьомого скликання, запропонував депутатам залишити політичні розбіжності і запустити роботу Запорізької обласної ради.

- Запорізька область отримала державну субвенцію – 43 млн грн – на закупку медичного обладнання для лікування хворих на COVID-19. без обрання керуючих органів і постійних комісії Запорізької обласної ради ці кошти не можуть бути розподілені. Якщо ми не хочемо, аби люди помирали від цієї хвороби, ми повинні піднятися над власними амбіціями і почати працювати, - зазначив Олександр Старух.

Продовжуючи пленарне засідання, головуючий Віталій Боговін повідомив про створення в Запорізькій обласній раді фракції «За майбутнє» у кількості 8 людей на чолі із Геннадієм Фуксом.

Як суб’єкт внесення, голова Запорізької обласної ради Віталій Боговін відкликав із порядку денного питання «Про дострокове припинення повноважень депутатів Запорізької обласної ради восьмого скликання». Далі 45 зареєстрованих в залі депутатів затвердили порядок денний сьогоднішнього пленарного засідання. Отже, сьогодні депутати розглянуть такі питання:

  1. «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.02.2016 № 39 «Про затвердження чисельності, структури та умов оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради» (зі змінами)»    
  2. «Про обрання першого заступника та заступників голови Запорізької обласної ради»
  3. «Про утворення постійних комісій Запорізької обласної ради»
  4. «Про обрання постійних комісій Запорізької обласної ради»

Оперативно депутати розглянули перше питання, затвердивши штатну чисельність виконавчого апарату Запорізької обласної ради кількістю 86 одиниць. Так, до штатної чисельності введено посаду заступника голови обласної ради – 1 (одна) штатна одиниця та посаду помічника заступника голови обласної ради - 1 (одна) штатна одиниця.

Для обрання першого заступника та заступників голови Запорізької обласної ради депутати утворили лічильну комісію, до якої увійшли представники різних політичних фракцій: Олексій Бєліков, Олександр Білий, Вячеслав Колесников, Олексій Кравчун та Алевтина Лепетченко.

В роботі сесії об’явлено перерву.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.12.2020