Відкритість та прозорість – запорука успішної комунікації з громадою

На початку лютого в Івано-Франківську відбувся тренінг з кризових комунікацій, в якому взяли участь представники місцевого самоврядування та громадського сектору – понад 60 учасників з Миколаївської, Херсонської, Чернівецької та Запорізької областей.

Захід відбувся за ініціативи «БФ «Єдність за майбутнє» та підтримки міжнародних організацій. До роботи експертів долучилася депутатка обласної ради, представниця депутатської групи «Рівні можливості» Оксана Бугайчук.

Тренерами навчання виступили міжнародні та українські провідні експерти з питань кризових комунікацій, протидії дезінформації, психологи та соціологи, які мають безпосередній практичний досвід у формуванні комунікативних стратегій на випадок кризових явищ чи надзвичайних подій.

Отриманні навички, відпрацьовані механізми взаємодії у кризових ситуаціях дозволять кожному з учасників бути по-своєму корисним у подоланні можливих кризових ситуацій на своїх територіях. Цінним також був досвід громад, які вже стикалися з кризовими явищами під час окупації, бойових дій та наслідками підриву Каховської ГЕС.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
07.02.2024