Від мешканців Запорізької області до послуги ЄВідновлення подано 904 заяви

293 заявники вже отримали кошти на суму 16 млн 127 тис.грн. Такі дані оприлюднили у Департаменті ЖКГ та капітального будівництва ОДА.

Так, наразі російськими окупантами в Запорізькій області знищено або пошкоджено понад 8,5 тисяч приватних будинків та 1,5 тисячі квартир.

До державної публічної послуги єВідновлення у Запорізькій області  подано 904 заяви, 353 з них вже розглянуто,  погоджено виплату компенсацій на 21 млн 464 тис. грн. Наразі 293 мешканців регіону отримали кошти на суму 16 млн 127 тис.грн., - повідомляють у відомстві.

Найбільш активно реалізовується програма у Запорізькій, Комишуваській, Кушугумській, Степненській і Таврійській громадах.

Нагадаємо, що програма єВідновлення, яка запрацювала у травні цього року, дає можливість отримати грошову допомогу на відновлення пошкодженого житла.  Заяву на виплату можна подати через застосунок Дія.  Суму виплат визначає комісія місцевого самоврядування. Кошти потрібно витратити на будівельні матеріали чи послуги в магазинах або компаніях-партнерах програми єВідновлення. Із серпня послуга доступна й для українців, чиє житло було зруйноване через повномасштабну війну. Вони можуть подати заяву в Дії й згодом отримати кошти на купівлю нової домівки.

Всього по Україні за час дії програми  виплати одержали понад 23 тисячі українських родин на суму в понад 1,8 млрд гривень, - наводить дані прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
13.11.2023