Ветерани-прикордонники отримали грамоти та медаль від Запорізької обласної ради

28 травня у Запоріжжі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів Державної прикордонної служби України.

До святкових урочистостей долучився перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков та начальник відділу міжнародних відносин та інвестицій Володимир Головешко.

- Від імені всієї запорізької громади я висловлюю слова вдячності усім присутнім та відсутнім прикордонникам. Я дуже радий, що в нашому краї є така організація як Запорізьке обласне об’єднання громадян "Союз ветеранів прикордонних військ", тим більше – така  монолітна, могутня і єдина команда. Ви першими зустрічаєте небезпеку на наших кордонах та оберігаєте нас та наші сім’ї. Тож вітаємо вас зі святом та дякуємо за охорону нашої країни, - зазначив Єгор Семенков.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розбудову прикордонного руху в Запорізькій області та національно-патріотичне виховання молоді Єгор Семенков нагородив Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня заступника голови, відповідального секретаря обласного об’єднання громадян "Союз ветеранів прикордонних військ", завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проєктами ЗНУ Олександра Лєпьохіна.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, військово-патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в Запорізькій області та з нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів Державної прикордонної служби України Почесними грамотами обласної ради Єгор Семенков нагородив:

- голову Запорізького обласного об’єднання громадян "Союз ветеранів прикордонних військ", майора Сергія Вітвіцького,

- почесного прикордонника Запорізького обласного об’єднання громадян "Союз ветеранів прикордонних військ", заступника директора Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Запорізької міської ради Запорізької області Любов Діденко,

- почесного прикордонника Запорізького обласного об’єднання громадян "Союз ветеранів прикордонних військ", старшого лейтенанта Євгена Лєпьохіна.

Володимир Головешко, в свою чергу, привітав усіх причетних до цього свята та побажав їм натхнення, сил, відваги, міцного здоров’я та мирного неба над головами.

Відділ комунікації Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
28.05.2020