Ветерани АТО та воїни-афганці чекають на відновлення роботи госпітального відділення

Чверть всіх  питань, озвучених під час гарячої телефонної лінії, в ході якої на запитання жителів області відповідав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, стосувалась саме функціонування госпітального відділення на базі Запорізької обласної клінічної лікарні.

Ветеранів також цікавило де і як сьогодні вони можуть отримувати безоплатну медичну допомогу відповідно до гарантованих державою  пільг. Владислав Куценко поінформував заявників, що 18 березня, на сесії Запорізької обласної ради, депутати  ухвалили рішення доручити адміністрації ЗОКЛ відновити роботу госпітального відділення.

Під час гарячої  лінії  жителі області підняли питання невиплат медикам так званої «ковідної» надбавки в Мелітопольському районі та скорочення персоналу  у медичних установах Василівського району. Від жителів Запоріжжя надійшли прохання допомогти налагодити діалог з концерном «Міські теплові мережі» та посприяти розв’язанню  проблем, пов’язаних з упорядкуванням  окремих районів міста.

Жителька міста Василівка висловила побажання, аби під час роботи в сесійній залі Запорізької обласної ради всі депутати без виключення спілкувались українською мовою. Владислав Куценко пообіцяв довести це звернення до колег по депутатському корпусу.   

Протягом години заступник голови облради  відповів на 14 дзвінків. За їх результатами будуть вжиті необхідні заходи та сформовані відповідні  звернення.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.03.2021