Вчитель інформатики КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» вчергове отримав престижну нагороду

Олександр Жук здобув міжнародну нагороду Global Teacher Award від Aks Edukation Awards. Запорізького вчителя відзначили з-поміж десятків тисяч учасників зі 110 країн.

Aks Edukation Awards – це індійська організація, яка займається менеджментом і дослідженнями.

Престижну нагороду Global Teacher Award  присуджують за видатні здобутки у вчителюванні. Щоб стати лауреатом або лауреаткою, треба продемонструвати значний внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.

Нагадаємо, що Олександр Жук отримав нагороду  як кращий вчитель України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018.

Він багато років працює у школі-інтернаті «Джерело», в якому навчаються діти  з порушеннями слуху. Олександр вивчив жестову мову, ділиться з дітьми тонкощами IT-технологій, використовуючи власні педагогічні напрацювання.

Керівництво і депутатський корпус Запорізької обласної ради вітає Олександра Жука з черговою нагородою.

-Дякуємо Олександрові за те, що вчергове прославив Запорізьку область у такому поважному міжнародному конкурсі. Пишаємося нашими вчителям й їх здобутками на освітянській ниві, дякуємо за те, що свої талант, хист і відповідальність вони вкладають у розвиток запорізьких дітей, навчаючи їх не тільки шкільним предметам, а й людяності, лідерським якостям й умінню досягати поставленої мети. Так тримати! – наголосила голова облради Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.09.2021