В Запорізькій облраді відзначили кращих батьків Запорізької області

В Запорізькій області цінують батьківський труд. Сьогодні відзначили 48 переможців щорічного конкурсу «Батько року».

Серед них – рятівники і освітяни, учасники АТО і лікарі, металурги і громадські діячі, голови громад і спортсмени, чиновники і артисти. 

-Як жінка, як мама, як донька, я щиро дякую кожному з вас за те, що ви робите для своїх дітей. Мати постійний зв'язок з дитиною, в якому б віці вона не була, - надзвичайно важливо. Ваш щоденний батьківський труд дає надію, що в Запорізькій області зростатимуть щасливі і успішні діти, - наголосила голова Запорізької обласної ради під час зустрічі із переможцями конкурсу «Батько року».  

До привітань доєдналась також перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

Від імені переможців конкурсу доцент кафедри цивільного права Запорізького національного університету Дмитро Луц відзначив, що Запорізька область – чи не єдина, де діє обласний конкурс «Батько року», і зауважив, що це підкреслює роль батька і надихає чоловіків працювати як в родині, так і на благо всієї Запорізької області.

За вагомий внесок у розвиток Запорізької області, гармонійне поєднання статусів сім’янина та успішного чоловіка переможці обласного конкурсу отримали статусні дипломи.

Офіційно День батька відзначається кожної третьої неділі вересня.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
17.09.2021