В Запорізькій області створено Антикризовий штаб

Завтра, 26 березня, о 15:00 відбудеться перше засідання Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією (COVID-19) на території Запорізької області для оперативного реагування на ситуацію, що склалась внаслідок поширення вірусу типу COVID-19. До його складу входять керівники Запорізької обласної держадміністрації, Запорізької обласної ради, лідери депутатських фракцій Запорізької обласної ради, керівники великих промислових підприємств та бізнесу Запорізької області, правоохоронних органів, профільні спеціалісти в галузі охорони здоров’я.

Метою створення Антикризового штабу є консолідація зусиль у боротьбі із коронавірусом і залучення всіх ресурсів для протидії епідемії. Зокрема, ресурсів обласного бюджету, великих промислових підприємств, благодійної допомоги бізнесу. Планується, що перерозподілені та отримані кошти будуть направлені на закупівлю засобів індивідуального захисту, ліків, забезпечення лікарень необхідними медичними засобами.

Засідання Антикризового штабу проходитиме в закритому режимі у великій залі Запорізької обласної ради з дотриманням вимог карантинного режиму. Всю інформацію буде надано в повному обсязі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
25.03.2020