В Запорізькій області 694 людини отримали ваучери на навчання

Запорізький обласний центр зайнятості повідомляє, що станом на 18 вересня майже 700 людей скористалися можливістю здобути освіту та нову кваліфікацію за програмою «Ваучер на навчання».

Ваучер - це документ, що дає право деяким категоріям громадян, безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні - це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

На цей час за допомогою ваучера можливе навчання за 123 різними професіями та спеціальностями. Серед цих професій є ті, які популярні серед роботодавців: бетоняр, штукатур, муляр, продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодший медичний працівник (медична сестра або брат) для догляду за хворими, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій, будівельний слюсар, електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв'язку, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, оператор котельні, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, провідник пасажирського вагона, складський службовець (комірник), дорожній робітник та інші.

Для того, щоб стати учасником програми, потрібно подати онлайн-заявку на отримання ваучера безпосередньо на порталі служби зайнятості, її буде опрацьовано фахівцями протягом 3 робочих днів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
21.09.2023