В Україні розпочав роботу Єдиний портал вакансій

Міністерство економіки України, Державна служба зайнятості та провідні сайти з пошуку роботи об’єднали зусилля для стимуляції ринку праці в умовах війни.

Як зазначають у Державній службі зайнятості України, функціонал сайту «Єдиний портал вакансій» дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлювається в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном доступна через  чат-бот у Telegram ДСЗ.

Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки. Радимо усім бажаючим відвідати портал і скористатися шансом збудувати нову кар’єру.

Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проекту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи.

Джерело: прес-служба Державної служби зайнятості

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
20.09.2022