В Регіональному фтизіопульмологічному клінічному лікувально-діагностичному центрі відкрили дитяче санаторне відділення

 Проводилися роботи коштом обласного бюджету та в рамках партнерства з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Реконструкція санаторного дитячого протитуберкульозного відділення тривала декілька років.

На базі реконструйованого відділення КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» Запорізької обласної ради продовжуватимуть лікування діти хворі на туберкульоз у закритій формі, під час реабілітації та такі, що потребують медичного нагляду і профілактичних заходів. У відділені створені комфортні умови для проживання, навчання та одночасного лікування дітей та підлітків.

У відкритті відділення після реконструкції взяли участь голова обласної ради Григорій Самардак, голова обласної державної адміністрації Віталій Боговін, депутати обласної ради, які в рамках спеціально створеної робочої групи брали активну участь у завершенні робіт та відновленні роботи санаторію.

Голова Запорізької обласної ради зазначив, що відкриття санаторного відділення – результат багаторічних планомірних відносин із німецькими партнерами в розвитку соціально важливих проєктів в Запорізькій області. Особливо важливо завершення реконструкції й відкриття оновленого відділення в період реформування системи охорони здоров’я.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
21.10.2020