В обласному центрі молоді тривають роботи з облаштування Громадського центру

З перших днів війни гуманітарний штаб центру молоді допомагає ВПО. Наразі його активісти працюють над створенням центру для навчання, відпочинку та навіть пошуку роботи для новоприбулих гостей міста.

Це буде інший формат для допомоги ВПО, які знайшли тимчасовий прихисток у Запоріжжі. Центр молоді реалізує його разом з волонтерами та партнерами комунальної установи. Напрямки роботи майбутнього Громадського центру – кар’єрно-професійний, для якого створюється коворкінг зона, креативний напрямок, що буде працювати на базі галереї та напрямок роботи з медіа.

 Громадський центр буде розміщено на другому поверху Обласного центру молоді та займатиме 363 м2 площі – це чотири суміжні приміщення, в яких розміститься великий коворкінг зі скайп-румами, сценою для презентацій та обладнаними необхідною технікою робочими місцями, галерею із відповідним світлом та системами, що дозволить приймати експозиції різного рівня та медіацентр. Також організатори планують обладнати кухню та додаткові приміщення, аби навіть тривала робота в Громадському центрі була комфортною.

До створення простору Центр молоді долучає волонтерів та усіх небайдужих, серед яких 60% це ВПО.

-Сподіваємось, що вже у середині грудня ми зможемо запустити наш простір  та відкрити ще більше можливостей для запоріжців та ВПО. Проєкт Громадського Центру ми реалізовуємо за підтримки наших міжнародних партнерів, не використовуючи для цього гроші місцевого бюджету, а також продовжуємо шукати підтримки від бізнесу, і вже маємо декілька цікавих пропозицій співпраці, - поділилися у  КУ «Запорізький обласний центр молоді».

Фото: соціальні мережі обласного центру молоді

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.11.2022