В обласній раді перевірять причини затримки заробітної плати медичним працівникам

Наразі така перевірка розпочалася у комунальному некомерційному підприємстві «Обласний перинатальний центр» ЗОР.

Як повідомив заступник голови обласної ради Владислав Куценко, під час наради з керівниками обласних лікарень, до обласної ради надійшов лист від Головного управління Держпраці в Запорізькій області, в якому повідомляється про затримки із виплати заробітної плати в обласному перинатальному центрі. Директор КНП Олександр Кирилюк доповів, що причиною такої ситуації стала затримка коштів за надані медичні послуги від НСЗУ. Наразі ситуація контрольована, борги із заробітної плати погашені. Втім, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Наталія Авраменко підтвердила, що більшість лікарень дійсно отримують листи від Національної служби здоров’я України про можливі затримки із надходженням коштів за надані медичні послуги, що може призводити до проблем із фінансуванням.

Перевірка підприємства дозволить зробити висновки щодо причин із затримкою заробітної плати в обласному перинатальному центрі та напрацювати запобіжні заходи для недопущення подібної ситуації надалі для всіх комунальних лікарень, - висловив переконання заступник голови ради Владислав Куценко.

- Причини виникнення заборгованості та дії керівника щодо її попередження будуть ретельно вивчені та проаналізовані, і вже найближчим часом комісія надасть свої висновки. Сподіваюсь, що на прикладі медичного закладу разом з керівником перинатального центру Олександром Кирилюком нам вдасться напрацювати механізм, аби в майбутньому не допускати подібних випадків. В тому числі, і в інших медзакладах Запорізької області, - зазначив посадовець.

На його переконання, затримки з виплатами зарплат медикам не припустимі, й обласна рада зробить все можливе аби запорізькі лікарі  у новий рік увійшли без заборгованостей по зарплатах.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
27.10.2021