В межах «єРоботи» запускається нова грантова програма на підтримку малих та середніх сімейних підприємств, а також розвиток жіночого підприємництва

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму з обсягом підтримки у 1,5 млн доларів США. В межах ініціативи планується надання грантів розміром від 10 000 до 35 000 доларів США. 

Реалізація грантової програми відбувається у партнерстві з Міністерством економіки України в рамках урядових ініціатив з підтримки  мікро, малого та середнього бізнесу єРобота, спрямованих на створення робочих місць, відкриття нового або розширення наявного бізнесу.

Грантова підтримка надаватиметься на заходи з релокації, відкриття нового напряму, масштабування бізнесу на території України, виходу на міжнародні ринки, запровадження інноваційних рішень, оптимізацію бізнес-процесів з метою підвищення ефективності. 

Прийняття  заявок триватиме до 24 липня 2023 року (включно). Враховуючи значний інтерес, розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 19 травня; 16 червня; 24 липня 2023 року.

- Одним з пріоритетних напрямів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» є розвиток жіночого підприємництва. Ми прагнемо допомогти жінкам розвинути підприємницький хист та надихнути успішними кейсами жінок-підприємиць. В межах грантової програми, спрямованої на підтримку актуальних потреб жінок-підприємиць та власників сімейного бізнесу, ми очікуємо надати близько ста грантів, імплементація яких розпочнеться вже влітку 2023 року, – зазначає керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, крафтових товарів, продуктів харчування, IT, виготовлення меблів та ін. Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit/260666/2023-033

 

Джерело: прес-служба Міністерства економіки України

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
27.04.2023