В День Нацполіції голова облради Олена Жук побажала співробітникам служби наблизити своєю працею період стабільності і процвітання Запоріжжя і України

4 липня співробітники Національної поліції в Запорізькій області відзначатимуть своє професійне свято. Сьогодні поліцейських Запорізької області із 6-тиріччям створення служби привітала голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Урочистий захід проходив в новому форматі – крім присутніх у залі, за допомоги сучасних комунікаційних технологій слова поздоровлень приймали працівники Нацполіції в усіх районах області.

Спершу учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання всіх своїх колег, які загинули під час виконання службових обов’язків.  

Під час офіційної частини начальник  Головного управління  Національної поліції в Запорізькій області Микола Лушпієнко побажав своїм колегам і підлеглим здоров’я, мудрості, любові до України і до своєї малої батьківщини.

- Справжній поліцейський повинен жити життям своєї громади, захищаючи інтереси громадян, - підкреслив генерал Микола Лушпієнко.

Людям унікальної професії, які роблять життя сотень тисяч запоріжців безпечнішим і комфортнішим, голова Запорізької обласної ради Олена Жук побажала з легкістю долати труднощі і з усією відповідальністю втілювати основний принцип роботи справжнього правоохоронця – служити людям і захищати Закон.

- Сьогодні ми переживаємо час викликів, але ми з вами можемо наблизити період стабільності і процвітання нашої держави, якісно виконуючи свої обов’язки заради комфорту і миру на території Запорізької області, - підкреслила Олена Жук і вручила нагороди Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
02.07.2021