В Агенції регіонального розвитку Запорізької області – новий директор

Ним став депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков.

Його кандидатуру сьогодні одностайно підтримали члени Наглядової ради установи – Роман Кузьменко (голова), Артур Бойко, Микола Зінченко, Олег Кузьменко, Олександр Свистун, Сергій Ткаченко (в режимі on-line), Василь Хвостак.

Попередньо Наглядова рада установи прийняли заяву Лариси Головешко про звільнення з посади директора Агенції за власним бажанням.

Новообраний директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області Аскад Ашурбеков представив концепцію діяльності Агенції. На його думку, поновлення діяльності Агенції регіонального розвитку дасть можливість Запорізькій області повноцінно брати участь у великій кількості програм, не втрачати можливостей залучення інвестицій, бути модератором між владою, потенційними інвесторами і бізнесом.

- Бачу Агенцію регіонального розвитку єдиним хабом для залучення інвестицій, модерації процесів. Ключове завдання – взаємодія із місцевим бізнесом, місцевими бізнес-асоціаціями, підтримка малих підприємців і комунікація з великим бізнесом, інвесторами, - зазначив Аскад Ашурбеков.

Враховуючи, що Аскад Ашурбеков є депутатом Запорізької обласної ради 8-го скликання, його діяльність на посаді директора Агенції члени Наглядової ради вважають перспективною і ефективною.

Крім першочергових завдань, новообраний директор АРР Запорізької області вважає своїм завданням максимально сприяти розвитку агенцій на територіях, ставши для них ресурсним центром. Не виключає він і розвиток сервісу з надання платних послуг, аби розширити штат і вийти на самоокупність.

Член Наглядової ради, депутат Запорізької обласної ради 7-го скликання Василь Хвостак просив директора Агенції регіонального розвитку Запорізької області Аскада Ашурбекова довести до логічного завершення проєкт із реконструкції і запуску в експлуатацію обласного дитячого протитуберкульозного диспансеру, в який одна з німецьких компаній інвестувала 1 млн євро.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.02.2021