УВАГА! На травневі свята в області діятимуть обмежувальні заходи

29 квітня під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (в режимі онлайн) прийнято низку обмежувальних заходів з огляду на ризики поширення коронавірусної інфекції.

Згідно протоколу комісії ТЕБ НС Запорізької області, громадянам рекомендовано обмежити пересування та перебування без нагальної потреби на вулицях населених пунктів у періоди: з 00.01 1 травня по 06.00 4 травня та з 00.01 9 травня по 23.59 11 травня. 

Також обмежується рух громадського транспорту. Перевізники працюватимуть з 05.00 до 10.00 та з 15.00 до 20.00 годин у святкові дні  1-3 травня та 9-11 травня.

Територіальні відділи ГУНП в Запорізькій області, УПП в Запорізькій області, військові частини Національної гвардії України, що дислокуються на території області у вищезгадані періоди посилять контроль за відвідуванням парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових або прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності. Будуть вживатися заходи обмеження доступу громадян до прибережної зони Азовського моря та інших водоймищ без нагальної потреби. Мобільними групами будуть здійснюватися рейдові перевірки суб’єктів господарювання, що надають санаторно-курортні послуги (бази відпочинку, готелі, гуртожитки, хостели тощо) щодо дотримання карантинних обмежень.

З метою недопущення в’їзду без нагальної потреби громадян з інших районів області та регіонів держави  з 08.00 30 квітня до 08.00 4 травня та з 08.00 8 травня до 23.59 11 травня функціонуватимуть додаткові контрольно-пропускні пости на автомобільних шляхах, які ведуть до узбережжя Азовського моря, а  саме: автошлях Т-0820 Якимівка-Кирилівка (в'їзд до села Лиманське Якимівського району зі сторони смт Якимівка) та перехрестя вулиць Курортна та Морська м. Приморськ.

Винятками при проїзді через КПП буде визнано:

  • вантажні автомобілі, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо;
  • транспортні засоби підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність населених пунктів;
  • транспортні засоби фізичних осіб, які зареєстровані, проживають або мають у власності об’єкти нерухомості на території визначених районів;
  • транспортні засоби фізичних осіб, які працюють на стратегічних об’єктах, об’єктах забезпечення життєдіяльності населених пунктів та проживають поза їх межами;
  • особи з інвалідністю, похилого віку та інші соціально незахищені верстви населення у разі гострої необхідності;
  • хворі, які мають хронічні захворювання та потребують періодичного (систематичного) відвідування закладів охорони здоров’я для звернення до закладів охорони здоров’я та при форс-мажорних обставинах, - зазначено в протоколі засідання.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.04.2020