Управління соціального захисту населення змінює формат роботи та поступово переходить на електронну форму документів

Перші зміни вступили в дію вже з першого січня цього року, а остаточні вступлять з першого березня (постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»).

Новели внесли до низки постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють питання надання окремих послуг соціального характеру: надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; надання різних видів державних допомог та державних соціальних допомог.

Відтепер заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення. А ці підрозділи, в свою чергу, приймають їх лише у разі надіслання поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

До першого березня поточного року посадова особа, яка приймає заяву з необхідними документами, за наявності технічної можливості реєструє заяву та формує електронну справу. А вже з першого березня заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виключно з формуванням електронної справи. Заяви з необхідними документами (після формування електронної справи) у паперовому вигляді передаються відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення не рідше ніж раз на два тижні.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Запорізької державної адміністрації, у святкові дні усі структурні підрозділи з питань соціального захисту населення працюють за наступним графіком: 6 січня – 8.00-16.00, 7-10 січня – вихідні дні, 16 січня (переноситься робочий день за п’ятницю 8 січня) – 8.00 – 15.45. Обідня перерва: 12.00-12.45.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.01.2021