У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї презентували щорічник «Музейний вісник»

До збірника увійшли публікації з історії Запоріжжя, його архітектури, про старожитності, які розказують про побут та звичаї наших пращурів,  культуру та мистецтво. Двадцять другий номер вісника  вдалося зібрати й видати у складний воєнний час.

В збірці опубліковані 17 статей 19 авторів із Запоріжжя, Києва, Полтави. Структура видання традиційна. Багато цікавої інформації читачі знайдуть у розділах «Музеєзнавство», «Археологія» та «Історія». Увійшли до «Музейного вісника» й статті про сучасну історію України, артефакти про важливі події сучасної історії нашої держави.

Презентація збірника припала на Міжнародний День музею. Тож цього дня до краєзнавчого завітали численні гості - представники влади та громадськості, колеги-науковці. Від імені обласної ради працівників музею привітав депутат обласної ради Дмитро Майстро. До презентованого збірника увійшла його стаття про роботу юридичного відділу Олександрівської міської управи в ІІ пол. ХІХ – на початку ХХ ст.

  -Дуже важливо, що не зважаючи на війну музей працює , а його співробітники роблять усе можливе по збору експонатів, щоб зберегти навіки пам’ять про події та Героїв сьогоднішньої страшної війни з росією, - зауважив Дмитро Майстро. Користуючись нагодою він вручив працівникам Запорізького обласного краєзнавчого музею відзнаки Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
19.05.2023