У Запорізькому обласному центрі патріотичного виховання молоді презентували «Інтерактивну книгу»

Інтерактивна книга - це всеукраїнський освітній фіджітал проєкт, створений за підтримки Українського культурного фонду. Його мета - допомогти учням 9-11 класів закріпити свої знання з української літератури в ігровій формі.

До впровадження проєкту у Запорізькій області  долучився «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради. 

За словами авторів розробки, книга - це стилізований квест-бокс із механічними й електронними загадками, які приховані за зачиненими нішами. Доступ до них можна отримати, якщо успішно виконати завдання. Проста й розважальна форма наповнена корисними питаннями зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

На практиці читачі можуть скористатися також електронною платформою, що дуже зручно в умовах дистанційного навчання. На грантові кошти виготовлено 100 примірників книги. Центр патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради отримав п’ять.

27 квітня відбулася онлайн презентація проєкту для запоріжців, окремо в онлайн форматі про цікавинку розкажуть вчителям української мови та літератури.

Т.в.о директора Центру патріотичного виховання  Дарина Точиліна поділилася інформацією, що книги знаходитимуться у закладі  до кінця наступного місяця, а потім повернуться до Києва в Український культурний фонд. Додаткову   інформацію про розробку  можна знайти на  сторінці у Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/groups/ocpvm/permalink/2901112606795600/

- Отримати цю книгу в тимчасове користування можуть вчителі шкіл і міста Запоріжжя, і Запорізької області. Для шкіл міста таке користування передбачене на строк у два дні, а для області, звичайно ж, буде відводитися більше часу, - зазначила т.в.о. директора Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді Дарина Точиліна.

Фото: із Фейсбук-сторінки проєкту  «Інтерактивна книга» та відкритих джерел

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
28.04.2021