У Запорізькій області в межах грантової програми «Власна справа» профінансовано 53 проєкти

Коштом грантів запоріжці відкривають та розвивають малий бізнес.

За даними Запорізького обласного центру зайнятості, на сьогодні  профінансовані 53 бізнес-проєкти грантоотримувачів Запорізького краю на загальну суму 12,9 млн грн.

Серед них 10 бізнес-проєктів, які були запропоновані вимушено переміщеними особами з окупованих ворогом територій, на суму близько 2,4 млн грн.

Програма грантування охоплює різні сфери діяльності. Серед успішних бізнес-проєктів можна виділити швейні виробництва, які спрямували свої зусилля на виготовлення військової форми, спорядження та амуніції для забезпечення потреб ЗСУ; організація  послуг служби доставки харчування для населення; доставка та продаж очищеної води по Запоріжжю та області; здійснення вантажних перевезень та навантажувально - розвантажувальних робіт; відкриття медичного кабінету, ветеринарної лабораторії, дитячого майданчика, кав’ярень із смачною кавою та авторськими десертами та ін.

- Найголовніше, що під час реалізації бізнес-планів, які отримали позитивний результат, планується створення 105 нових робочих місць, – наголошує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Нагадаємо, що проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Джерело: прес-служба Запорізького обласного центру зайнятості

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.03.2023