У Запорізькій області стартувала громадська акція «Створюємо ліси разом»

В межах акції протягом року в області планують висадити понад тисячу гектарів нових лісів.

«Створюємо ліси разом» – всеукраїнська громадська акція, яку проводить Держлісагенство в межах програми Президента «Зелена країна».

У Запорізькій області в межах акції нові ліси будуть висаджуватися у Запорізькому, Бердянському, Мелітопольському, Пологівському лісових господарствах.

Символічний старт акції «Створюємо ліси разом» у ДП «Мелітопольське лісове господарство» відбувся за участі представників центральної та обласної влади. До висадки дерев долучилися народні депутати Артем Кунаєв та  Сергій Мінько, заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс.  

- Ця акція більше, ніж просто висадка дерев. Адже за великим рахунком, ліс – це особлива екосистема, від якої залежить дуже багато чого. Висаджуючи ліси, ми боремося зі змінами клімату, зберігаємо ґрунти для сільського господарства, протистоїмо обмілінню річок. Тобто разом робимо величезну за значимістю справу. Тому кожне висаджене дерево – це наш посильний вклад в майбутнє наших дітей і нашої планети. Сподіваюся, що ця акція буде тільки набирати масштаби і закликаю приєднуватися до неї всіх небайдужих запорожців, – зазначив, вітаючи учасників акції, Геннадій Фукс.

За сприяння народного депутата Артема Кунаєва, цього року на створення нових лісових насаджень на території Запорізької області з бюджету країни спрямовано 10 млн грн.

Загалом в Україні в межах програми «Зелена країна» за 3 роки планується висадити  1 мільярд нових дерев, а за 10 років збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Долучитися до акції запрошують усіх бажаючих – учнів, студентів, представників органів влади, територіальних громад, громадських організацій. За інформацією необхідно звернутися до відповідальних осіб по забезпеченню комунікації в рамках Акції «Створюємо ліси разом».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.10.2021