У Запорізькій області офіційно зареєстровано 11,5 тисяч безробітних

Такі дані наводять у Запорізькому обласному центрі зайнятості.

За даними ЗОЦЗ, впродовж січня-лютого 2023 року послугами служби зайнятості скористались 15,2 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, та отримували допомогу по безробіттю, що на 22,6 відсотки менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-лютого 2023 року 440 осіб знайшли роботу, в тому числі 397 зареєстрованих безробітних, з них 89 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 2 безробітних -учасники бойових дій.

Як зазначають в обласному центрі зайнятості, працевлаштування переміщених громадян у більшості здійснювалось на підприємства переробної промисловості (29%). На другому місці за кількістю працевлаштованих - сфера оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів – 27 відсотків. 12 відсотків шукачів роботи працевлаштовані у сфері державного управління й оборони; обов'язкового соціального страхування.    

З початку року 28 безробітних громадян проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. 125 осіб брали участь в суспільно корисних роботах.

Станом на 1 березня 2023 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 11,5 тисячі безробітних. 

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 березня 2023 року становила 465 одиниць.

 

Джерело: прес-служба Запорізького обласного центру зайнятості населення

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.03.2023