У Запорізькій обласній раді лунали колядки та щедрівки

Дитячий колектив ГО «Світ очима дітей» сьогодні привітав працівників облради з новорічними та різдвяними святами.

Дітлахи приготували вірші, пісні, колядки та щедрівки й подарували дорослим гарний настрій і безліч посмішок на обличчях.

Голова обласної ради Олена Жук, в свою чергу, передала маленьким колядникам смаколики та подякувала за привітання від всього колективу обласної ради:

- Ми дуже вам вдячні за теплі слова. Нехай у прийдешньому році у ваших родинах завжди панує щастя та добробут, радість та тепло.

Своїми враженнями поділилася найменша учасниця колективу Євангеліна Феттєєва (6 років):

- Мені дуже подобається колядувати й отримувати гостинці. Це дуже весело. У цьому році я вже отримала багато різних подаруночків.

До речі, діти у колективі різного віку. Наприклад, найстаршому Даниїлу Бахмуту 13 років. Хлопець теж зазначив, що дуже полюбляє колядувати та знає багато різдвяних пісень та різних колядок. Цікаво, що серед малечі п’ятеро дітей є братами і сестрами із Томаківки, а їхня найменша сестра – Стефанія Федів (7 років) є постійною учасницею та переможницею різноманітних конкурсів художньої самодіяльності.

Усі заходи за участі дітей були організовані із дотриманням карантинних вимог, маскового режиму та соціальної дистанції.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.01.2021