У Запоріжжі визначали кращих спортсменів області з козацького бойового мистецтва

Вихідними в місті пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області  з українського рукопашу «Спас». Переможці представлятимуть область на чемпіонаті України.

Змагання відбулися за ініціативи ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» та обласної федерації козацького бойового мистецтва.

Традиційно турніри з рукопашу збирають багато поціновучачів козацьких традицій. Не став виключенням і цьогорічний чемпіонат. Попри воєнний стан та складні умови підготовки, спортсмени продемонстрували звитягу й високу майстерність, вміння володіти своїм тілом та силу духу.

У відкритті обласного турніру взяли участь окрім батьків юних спортсменів, представники міської влади, громадських організацій, військові та волонтери. Обласну раду на заході представила депутатка обласної ради Ірина Півень. Вона побажала спортсменам наснаги й спортивного хисту, зауваживши, що саме  запоріжці, повинні розвивати й популяризувати українські козацькі традиції, зберігаючи історію та давні традиції наших пращурів.

Разом з представниками ГО «Всеукраїнська федерація «Спас»  вона також вручила медалі та відзнаки переможцям. Всього у змаганнях взяли участь 74 юні спортсмени.  Кращі з них представлятимуть Запорізьку область на Чемпіонаті України з рукопашу, який відбудеться у листопаді.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.05.2023