У Запоріжжі вшанували українських добровольців

Сьогодні в Україні відзначають День добровольця. Саме 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності вирушили 500 бійців для формування першого добровольчого батальйону захисників.

У Запоріжжі на Алеї захисників України зібралися представники обласної та міської влади, правоохоронці та військові. Вони вшанували пам’ять захисників, які положили життя, захищаючи Батьківщину. Участь у мітингу взяла голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Учасники заходу схилили голови у хвилині мовчання й положили квіти до пам’ятного знаку.

Новітня історія України гартується складними випробуваннями, необхідністю захищати цивільних громадян від збройного наступу наших ворогів, гартується болем втрат. Та важливо, що цю історію пишуть герої, мужні захисники й захисниці, які дають гідну відсіч загарбникам, невтомні волонтери, які гуртуються для спільної взаємодії й допомоги кожному, хто її потребує. Цю історію пише кожен з нас, день у день, до нашої незаперечної перемоги.

- Нація добровольців – непереможна, – переконана Олена Жук. - Сила в тому, що йде від серця, щиро, за власного бажання. Ми насправді завжди були такими: швидкими на допомогу, згуртованими, вмотивованими. Але перед великою загрозою ці якості проявилися ще яскравіше. Вітаю з Днем добровольця кожного причетного, бажаю найголовнішого: Перемоги.  Вічна слава загиблим героям!

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.03.2023