У Запоріжжі відновили інтелектуальні турніри

У комунальній установі «Запорізький обласний центр молоді» після більш ніж піврічної перерви відновилися турніри з популярної гри «Що? Де? Коли?».

Ця подія оголосила старт третього сезону баттлів найкмітливіших, у якій взяли участь 14 команд.

Попередні два роки традиційно вони починалися влітку і тривали до самої осені. Ігри цього сезону, повідомляють організатори, будуть проходити як і зазвичай – щосуботи у Центрі молоді. Проте із вагомими змінами: тепер учасники змагань можуть обирати Лігу, в якій бажають боротися. Так, капітани, які оберуть Вищу Лігу, будуть змагатися за балами з переможцями попередніх відкритих турнірів та сильними командами знавців. В той час як Базова Ліга дозволить новачкам та любителям «Що? Де? Коли?» відчути смак гри і потренувати свою кмітливість та пам’ять.

Прихильність такому виду smart-дозвілля виявляє трудова молодь Запорізької області. Команди робітників промислових підприємств Запоріжжя ще з перших турнірів гарно зарекомендували себе і нині планують перемогти тепер вже у Базовій Лізі.

До участі у наступних турнірах запрошують всіх бажаючих, адже вхід безплатний та вільний для жителів та гостей міста. Про наступні ігри повідомлятимуть на сторінках Запорізького обласного центру молоді у соціальних мережах:

Організаторами відкритих турнірів на Запорізькому публічному просторі стали ГО “Коло думок” і КУ “Запорізький обласний центр молоді” Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
16.06.2021