У Запоріжжі розгортають мережу Пунктів незламності

Пункти Незламності – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.

Як повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації, в таких Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink. 

Вже зараз в Україні підготовлено понад 4 000 Пунктів Незламності і їх ставатиме все більше.

Також запрацював спеціальний сайт https://www.nezlamnist.gov.ua, де розміщено постійно оновлювану мапу таких пунктів по всій країні.

Як зазначають розробники порталу, бізнес, за цим же посиланням, зможе подати заявку для облаштування свого ПН. 

Також на інтерактивній мапі, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. 

На сайті знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ПН.

Слід зазначити, що інформування щодо Пунктів незламності в прифронтових регіонах, поблизу лінії бойових дій забезпечуватиметься з міркувань безпеки особливим порядком. На офіційному порталі «Пункт незламності» зазначають, що про їх адреси та місце розташування інформуватимуть органи місцевого самоврядування, обласні та районні місцеві адміністрації.

Перелік  Пунктів Незламності, розташованих у Запоріжжі, оприлюднили в Запорізькій міській раді.

У доданому файлі зібрані усі Пункти Незламності, які на цей час функціонують на території Запоріжжя. У переліку вказані як пункти, організовані міською владою, так і пункти, організовані обласною владою та ДСНС.

Що стосується міських Пунктів Незламності, то їхній перелік далеко не остаточний. Він постійно буде розширюватися. Зараз до списку включені ті ТІЦи, які забезпечені генераторами (переважно це освітні заклади, у яких є власні котельні). Процес оснащення ТІЦів генераторами триває постійно. Кожен наступний забезпечений генератором ТІЦ ставатиме повноцінним Пунктом Незламності та буде включений до оновленого списку, зазначають у Запорізькій міській раді.

Джерело: прес-служба ЗОВА, прес-служба Запорізької міської ради, офіційний портал «Пункт незламності»

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
25.11.2022