У Запоріжжі діти малювали українських героїв та символи Перемоги

В обласному центрі відбулася виставка дитячих малюнків в рамках культурно-мистецької акції «Завдяки тобі я творю». Юні художники представили понад сотню унікальних, сповнених любові доробків.

Пес Патрон, генерал Залужний, символи Перемоги та мужні захисники стали героями кращих дитячих малюнків, які були представлені на виставці. Це 170 робіт від учнів мистецьких та загальноосвітніх шкіл області. Малюнки юних художників сповнені надією на перемогу та передають емоційний стан від подій, що відбуваються сьогодні в нашій країні. На своїх малюнках діти писали слова вдячності українським воїнам за мужність і відвагу, слова підтримки захисникам та захисницям, побажання скорішої перемоги.

У відкритті заходу, який було присвячено Дню Гідності й Свободи, взяла участь депутат обласної ради Ірина Півень. Вона привітала присутніх і переможців акції від імені депутатського корпусу обласної ради. Ірина Півень подякувала маленьким митцям за віру в перемогу, за підтримку ЗСУ, а також подякувала звитяжним українським воїнам за захист та можливість жити й творити.

По закінченні обласної акції дитячої творчості «Завдяки тобі я творю» організатори передали малюнки учнів представникам ГО «Запорозькі берегині», аби вони передали їх військовим на фронт.

Організаторами  акції виступили Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА та КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» ЗОР.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
21.11.2023