У складний для країни період культура має особливо важливе значення

Актуальні аспекти функціонування театрів та музеїв, а також спортивних шкіл комунальної форми власності в умовах воєнного стану обговорили учасники наради, яка відбулася сьогодні в обласній раді.

Директори комунальних закладів галузі культури та спорту долучилися до наради в режимі онлайн.

В порядку денному наради були включені питання щодо особливостей надання в  оренду комунального майна в умовах воєнного стану, механізмів  прийняття можливих змін до статутів комунальних установ та закладів, подання фінансових звітів тощо. Фахівцями виконавчого апарату також були надані роз’яснення по кадрових питаннях, щодо правових норм обліку майна, пошкодженого або вилученого внаслідок воєнної агресії та ін.

У підсумку начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Єгор Мороз від імені голови обласної ради Олени Жук подякував працівникам галузі культури за активну позицію, волонтерську діяльність та відзначив важливість відновлення концертних заходів на підтримку військових. Учасники наради також обговорили позитивні приклади підтримки країни спортивними перемогами, які здобувають вихованці комунальних спортивних шкіл.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.06.2022