У складі депутатського корпусу обласної ради відбулися зміни

Відповідне рішення прийнято Запорізькою обласною територіальною виборчою комісією.

«Рішенням № 01-14/09/22 від 14 вересня 2022 року Головної ради політичної партії «Партія Володимира Буряка «Єднання» про відкликання депутата Запорізької обласної ради Гурської Ніни Миколаївни за народною ініціативою, відкликано указаного депутата Запорізької обласної ради», - йдеться у постанові Запорізької обласної територіальної виборчої комісії № 214 від 27 січня 2023 року.

Гурську Н.М. було обрано депутатом в територіальному виборчому окрузі № 1. Наступним за черговістю кандидатом в депутати Запорізької обласної ради від Запорізької обласної організації ПП «Партія Володимира Буряка «Єднання» в територіальному виборчому окрузі № 1 є Пшигоцький Богдан Сергійович.

Тож Запорізька обласна виборча комісія також постановила: визнати обраним депутатом Запорізької обласної ради на чергових виборах депутатів Запорізької обласної ради 25 жовтня 2020 року від Запорізької обласної організації ПП «Партія Володимира Буряка «Єднання» у територіальному виборчому окрузі № 1 Пшигоцького Богдана Сергійовича, 29 січня 1995 року народження та вжити заходи для його повідомлення згідно з нормами чинного законодавства України.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.02.2023