У роботі першої сесії Запорізької обласної ради VIII скликання оголошено перерву

11 грудня новообрані депутати обласної ради  приступили до роботи.

На початку засідання  голова Запорізької обласної виборчої комісії Віталій Борисенков поінформував присутніх про результати чергових виборів до Запорізької обласної ради, оголосив список новообраних депутатів та повідомив про визнання їх повноважень.

До складу  облради увійшли  представники   7 партій: «Опозиційна платформа «За життя», «Слуга Народу», «Європейська солідарність», «Партія Володимира Буряка «Єднання», «Опозиційний блок», «Батьківщина» та «За майбутнє».  Всього 84 депутати.

Далі було обрано  тимчасову президію , до складу якої за законом входять представники політичних партій, які набрали більшість голосів виборців, але не більше 5-ти осіб. Так, до тимчасової президії увійшли Олена Жук, Олександр Коваленко,  Ігор Артюшенко, Людмила Любім. Головуючим засідання було визначено Олексія Холода.

Олексій Холод ознайомив  колег  з усіма процедурними питаннями та зачитав вітальну адресу  Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

 Далі, депутати продовжили засідання й поставили на порядок денний рішення про обрання голови обласної ради. Було також обрано лічильну комісію. Після тривалих  дискусій, на голосування зрештою було  висунуто дві кандидатури – Віталія Боговіна та Геннадія Шевченка.  Втім протокол про результати голосування лічильна комісія не зачитала. Головуючий оголосив технічну перерву в роботі сесії до 14.00 15 грудня.

 

  Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.12.2020