У новий рік – з налагодженою комунікацією між депутатами й громадянами

Під час першої цьогоріч «гарячої» лінії з депутатами обласної ради на запити громадян сьогодні  відповів депутат облради, секретар постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Аскад Ашурбеков.

До депутата протягом години звернулися  жителі Запоріжжя, Михайлівської, Василівської та Широківської громад.

Два звернення  стосувалися матеріальної допомоги. Два – скарги на обслуговуючі компанії у сфері ЖКГ. Так, жителька Олександрівського району м. Запоріжжя, дитина якої має обмежені можливості, не має вільного доступу на вулицю через те, що ліфт у будинку дуже часто не працює. А мешканка Широківської громади нарікала на компанію із газопостачання, яка запланувала ремонт систем в опалювальний сезон.

Заявниця з  Михайлівської громади  попросила надати чіткі роз’яснення з приводу механізмів співпраці громадян, місцевих депутатів, старост, голів громад та депутатів районних і обласних рад.

Депутат Аскад Ашурбеков надав усі необхідні консультації та відповіді й наголосив, що сьогодні налагодження взаємозв’язку та контактів між громадами є вкрай важливою умовою для ефективного розв’язання  актуальних питань, тим більше в умовах тотальної цифровізації.

З питань, що потребують додаткового доопрацювання, будуть сформовані необхідні депутатські звернення та запити. Їх вирішення фахівці комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради триматимуть на контролі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.01.2022