У Хортицькому районі міста Запоріжжя відкрили новий дитячий простір

Проєкт реалізований за підтримки Української освітньої платформи та Unisef на базі КЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР.

Це облаштований дитячий простір, де є все необхідне для організації дитячого дозвілля. З малечею працюють соціальні аніматори, педагоги та психологи. Заняття розраховані на дітей різних вікових категорій до 18 років. Необхідну психологічну допомогу проводять в групах та індивідуально, за потребою консультації надаватимуть і батькам. Прийти до дитячого простору можуть як діти, які мають статус ВПО, так і жителі обласного центру.

Курує проєкт проректорка Хортицької академії, депутатка обласної ради Елліна Позднякова-Кирбятьєва. Вона поділилася подробицями реалізації спільного проєкту:

- Діти та навіть батьки можуть отримати тут психологічну допомогу, долучитися до активностей Дитячої точки. Тут проводитимуть ігри, майстер-класи, пізнавальні програми. Проєкт працюватиме до вересня, але, сподіваємося, що за потреби зможемо подовжити його на довший строк.

Простір «Дитяча точка.Спільно» важливий в умовах воєнного часу, коли освітні заклади працюють дистанційно, а діти обмежені у спілкуванні та потребують соціальної, психологічної підтримки. Відвідувачам пільгових категорій також надаватимуть гуманітарну допомогу.

Знаходиться центр на першому поверсі гуртожитку Хортицької академії, де з перших днів війни проживають внутрішньо переміщені особи, сім’ї з дітьми. Для безпеки мешканців гуртожитку та відвідувачів Дитячої точки облаштували укриття.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
31.03.2023