Тривають реконструкції закладів охорони здоров’я, які виконуються коштом обласного бюджету

Виконання програми «Велике будівництво» та плани її реалізації у поточному році обговорили на засіданні колегії Запорізької облдержадміністрації. Серед проєктів, які увійшли до програми – ремонти лікарень та приймальних відділень області.

За інформацією, яку озвучив заступник голови ОДА Едуард Брутман, у 2020 році у Запорізькій області за державною програмою реалізовувалося 58 проєктів, в їх числі об’єкти галузі охорони здоров’я. Зокрема, в рамках ініціативи «200 сучасних приймальних відділень» проводилися ремонти та забезпечувалися медичним обладнанням 9 закладів охорони здоров’я в області. На їх реалізацію з державного бюджету спрямовано 72 млн грн, з яких освоєно майже 57,5 млн грн (79,9%) та з місцевих бюджетів і інших джерел 22,4 млн грн, з яких освоєно 19,3 млн грн (86,2%).  Два приймальні відділення готові для встановлення обладнання, це -  відділення у КНП «ТМО Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради й   КНП «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради. По 7-ми приймальним відділенням роботи продовжаться і в поточному році.

При цьому, на завершення двох з них, направлять кошти обласного бюджету. Рішення про це депутати обласної ради підтримали на сесії 18 березня. Так, 17,6 млн грн виділено на завершення будівельних робіт у КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня», 5,1 млн грн направлять на реконструкцію відділення у КНП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Токмацької міської ради.

У засіданні колегії ОДА взяди участь  голова Запорізької обласної ради Олена Жук та перший заступник голови облради Людмила Любім. Олена Жук  підкреслила, що 2021 рік обласною радою оголошено роком медицини, тож покращення якості медичної допомоги в області буде пріоритетом.

На 2021 рік до  програми «Велике будівництво» увійшли 35 різних об’єктів.   

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
31.03.2021