Тарифи на енергоносії для населення не зміняться до кінця опалювального сезону, - Кабінет міністрів

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час інтерв’ю в ефірі марафону «Єдині новини», - повідомляють на Урядовому порталі. 

-Всі тарифи до кінця опалювального сезону, як ми і обіцяли, залишаться абсолютно незмінними. Це стосується в першу чергу тарифу на електроенергію – 2 грн 64 коп. за кіловат годину. Також не будемо змінювати тариф на газ – 7 грн 96 коп. за кубометр, - наголосив Прем’єр-міністр.

Крім того, українці, які потребують підтримки, зможуть отримати субсидії. Уряд цього року виділив 50 млрд грн для виплати субсидій. Це на 25% більше, ніж минулого року. Їх зможуть отримати 3 млн українських сімей.

Глава Уряду запевнив, що опалювальний сезон Україна пройде стабільно, незважаючи на продовження енергетичного терору з боку рф.

-Вперше ми проходимо цей опалювальний сезон з газом власного видобутку. «Нафтогаз України» і ДП «Укргазвидобування» збільшили обсяги видобутку на 11%, відкриті нові свердловини, в наших сховищах накопичено близько 10 млрд куб м. газу. Також Україна стала частиною ENTSO-E, збільшила можливості імпорту електроенергії до 1,7 ГВт. Це допомагає збалансовувати енергосистему під час російських атак та пікових навантажень, - заявив посадовець.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
01.02.2024