Талановиті й незламні: У Запоріжжі нагородили переможців та лауреатів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023»

Цього року обласний тур щорічного конкурсу проходив у складних умовах. Та попри війну, сигнали тривоги й загрози від ворога  наші педагоги гідно представили Запорізьку область. Тепер на переможців обласного туру чекають фінальні змагання.

Кращих вчителів визначили у таких номінаціях: «Захист України», «Початкова освіта», «Фізична культура», «Основи здоров’я» та ін.

Освітян привітали голова Запорізької обласної ради Олена Жук, депутатка обласної ради Оксана Бугайчук, директорка Департаменту освіти і науки ЗОВА Людмила Бухаріна.

Вони відзначили, що запорізькі педагоги – найкращий приклад наполегливості й патріотизму для своїх учнів.

- Наші вчителі – найкращі. Дякую кожному з вас за талант, любов до професії й до рідної країни. За те, що  тримаєте свій освітній фронт і навчаєте наших дітей за будь-яких умов. На вас відповідальна місія – сьогодні ви виховуєте покоління українців, яким належить будувати успішне майбутнє нашої країни, - звернулася до вчителів очільниця облради Олена Жук.

Депутатка обласної ради Оксана Бугайчук також привітала лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу, а переможцям побажала заслуженої фінальної нагороди «Вчитель року». 

Педагогів також відзначили дипломами Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
16.03.2023