Свій перший ювілей відсвяткувала Хортицька національна академія

Комунальний заклад «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради у день свого першого ювілею у статусі закладу з надання вищої освіти приймала привітання від вдячних батьків, учнів та студентів, представників органів місцевого самоврядування та департаменту освіти і науки ЗОДА.

Крім звичних слів привітань, подарунків, квітів та номерів художньої самодіяльності, під час святкового концерту присутнім продемонстрували відеоролик та розповіли про сам освітній заклад.

За 5 років своєї активної діяльності педагогічний колектив збільшився з одного доктора наук та дванадцяти кандидатів наук на десять докторів та п’ятдесят три кандидати у цьому році. Кількість студентів і учнів на сьогодні складає 1415 осіб не лише із Запорізької області, а й з інших регіонів України. Матеріально-технічне оснащення академії також значно покращилося, що дає змогу зацікавлювати все більшу і більшу кількість охочих навчатися саме в цьому закладі.

Привітання від імені депутатського корпусу Запорізької обласної ради висловив присутнім керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко:

- Мені дуже тепло знаходитися серед вас, адже атмосфера у вашому закладі цьому сприяє. Багато слів було сьогодні сказано про ваші досягнення у царині науки, і я вважаю, що всі вони реалізовані завдяки найкращому стимулу – дітям. Ми вам дуже вдячні за виховання наших дітей, за їхні успіхи, за їх реалізацію, - зазначив Володимир Подорожко.

Також він побажав викладачам бути щасливими, здоровими та насолоджуватися своєю працею – щоб професія приносила тільки задоволення, а діти радували своїми здобутками.

Грамотами Запорізької обласної ради були нагороджені найкращі представники професорсько-викладацького складу академії.

Також під час святкових урочистостей на території алеї слави освітнього закладу висадили алею сакур.

Відділ комунікацій запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
16.10.2020